در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 6 آبان 1400

ویژه برنامه گرامیداشت دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه (س) در آموزشکده فنی دختران آمل

به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی دختران آمل، به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی مراسمی با حضور سرهنگ اسماعیلی فر ، ریاست آموزشکده،کارکنان و دانشجویان با رعایت پروتکلهای بهداشتی در آموزشکده برگزار گردید.
در ابتدای برنامه ریاست آموزشکده ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به مهمانان محترم، در مورد حفظ ارزشهای انقلاب صحبت کرده و اذعان داشتند که تک تک افراد جامعه در قبال این انقلاب شکوهمند و شهدایمان‌ مسئولیم و در هر جایگاهی که هستیم باید با احساس مسئولیت وظایفمان را به نحو احسنت انجام دهیم و راههای نفوذ دشمنان را ببندیم. ایشان در ادامه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) بیان داشتند که با حفظ شئونات اسلامی و داشتن ‌حجاب واقعی ، باید شان یک بانوی مسلمان و ایرانی را حفظ نمود و در عمل رهرو سیره حضرت فاطمه (س) بود.
در ادامه برنامه جناب سرهنگ اسماعیلی فرد، به بیان ابعاد گسترده انقلاب و ترفندهای نیروهای نفوذی و دشمنان، حماسه ششم بهمن آمل و اتفاقات مرتبط با آن پرداختند .
در بخش دیگری از برنامه ، آقای حسینی رییس پایگاه بسیج آموزشکده به مولودی خوانی پرداختند.
در ادامه از بانوان آموزشکده به مناسبت روز زن تجلیل به عمل آمد
و در پایان مراسم قرعه کشی بین  کارکنان و دانشجویانی که در مسابقه کتابخوانی که توسط هیئت فاطمیون بمناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) شرکت کرده بودند انجام شد و به برندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
و در نهایت ریاست آموزشکده از زحمات دانشجویان بسیجی آموزشکده در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم تقدیر و تشکر کردند.

نظرات کاربران